www.cvonline.hu
Test Automation Engineer
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.07.14.
Jelentkezési határidő: 2016.08.13.
Hirdetés azonosító: 1033641
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Automatizált tesztek fejlesztése több platformon működő szolgáltatásokhoz és alkalmazásokhoz

  • Alkalmazandó technológiák felkutatása és ajánlása

  • A minőségi követelmények értelmezése és folyamatok alkalmazása

  • Stabil megoldások biztosítása, állandó visszajelzés a termékről

  • Szoros együttműködés a szoftvermérnökökkel
  • Elvárások

  • Automatizált tesztelés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

  • Minimum 1 éves tapasztalat a szkriptnyelvek (Python, Perl vagy shellscript) és összetett szkriptrendszerek területén

  • Kreativitás

  • Új termékek létrehozása iránti szenvedély

  • Szakmai angol nyelv ismerete

  • Előnyök

  • Scrum csapatban való munkavégzésben szerzett tapasztalat

  • Rendszertesztek és integrációs tesztek ismerete

  • Folyamatos integrációs környezetek ismerete és ezen a területen szerzett tapasztalat

  • Aktív angolnyelv-ismeret

  • Több platformos fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • (IP) hálózatépítés ismerete

  • ISTQB-tanúsítvány

  • Amit ajánlunk

  • Állás egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz

  • Komoly szakmai kihívások

  • Biztos, jól fizető munkahelyet

  • Modern infrastruktúra

  • Rugalmas munkaidő

  • Fiatalos csapat

  • Külföldi munkahetek, ha szeretnéd (Észak Amerika, Dél-Ázsia)

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió