www.cvonline.hu

Test Application Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.30.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1015644

Multinacionális autóipari fejlesztő partnerünk számára keresünk Teszt Applikációs Mérnök pozícióba szakembereket a vállalat budapesti telephelyére.

Feladatok:

- Vezetéstámogató rendszerek tesztelése gépjármű menetpróbák végrehajtásával
- Teszt követelmények és applikációs paraméterek meghatározásában való részvétel
- Kapcsolattartás fejlesztési csoportokkal (Hardware, Software, CAD)
- Tesztelési dokumentációk összeállítása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Éves juttatási csomag: Br. 5.250.000 Ft-tól

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol/német nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.