www.cvonline.hu

Tesco Tech munkatárs

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.25.
Hirdetés azonosító: 756929

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Tesco Tech munkatárs
Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Gács u. 3.
Főbb feladatok: -Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat, előírásokat és munkafolyamatokat.
-Alaposan ismeri az egyes termékek műszaki sajátosságait, az értékesítendő szolgáltatások területén naprakész információval rendelkezik.
-Felméri a vásárlók igényeit és a számukra legmegfelelőbb szolgáltatást nyújtja.
-A vevők kiszolgálását szakszerűen, hitelesen és udvariasan végzi.
-Hatékonyan kezeli a vásárlói panaszokat.
-Gondoskodik az aktuális termék akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
-Munkája során segíti az új munkatársak beilleszkedését, gyakorlati tapasztalatait megosztja.
-Rendezett, tiszta, higiénikus munkakörnyezet tart fenn.
-Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: -középfokú végzettség,
-a Word, az Excel és az Outlook programok felhasználói szintű ismerete,
-legalább 6 hónap kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
-erkölcsi bizonyítvány,
-egészségügyi alkalmasság,
-a 3 műszakos munkarend vállalása,
-vevőközpontú szemlélet,
-készség a csapatmunkára,
-proaktivitás,
-jó elemzői és döntéshozói képesség,
-őszinte, kiegyensúlyozott személyiség.
Szükséges végzettség: Középiskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2014.02.25.
Előnyt jelent: -szakirányú kereskedelmi végzettség,
-műszaki területen szerzett tapasztalat,
-műszaki termékek iránti érdeklődés, naprakész tájékozottság,
-idegennyelv (elsősorban angol) alapfokú ismerete.