www.cvonline.hu

TESCO Akadémia Kft. - Szakmai vezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.07.07.
Hirdetés azonosító: 1061345

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: TESCO Akadémia Kft. - Szakmai vezető
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Mit jelent?: A Tesco Akadémia Kft. a Tesco Global Áruházak Zrt. 100%-os tulajdonhányadú leányvállalata. Az alapítás célja egy olyan állami felhatalmazással bíró képzőintézmény megteremtése volt, amely képes az anyavállalt részére szakképzett munkaerőt biztosítani a hiányszakmákban, valamint szakértő oktatóival kiszolgálni a belső szakmai fejlesztések igényeit is. A működést 2012-ben kezdtük meg, felnőttképzési engedéllyel rendelkezünk. Eddig több mint 3000 fő kapott államilag elismert OKJ bizonyítványt a tanfolyamainkon, belső továbbképzéseinken minden Tescos munkavállaló érintett.
Feladatok: - Közreműködés a Képző intézmény képzési terveinek előkészítésében, a képzési programok engedélyezésében
- A Képző intézmény működéséhez kapcsolódó szerződések gondozása (szolgáltatási szerződések, megbízási szerződések)
- A tanfolyamok és vizsgák személyi feltételeinek biztosítása (elméleti és gyakorlati oktatók)
- A tanfolyamok és vizsgák infrastrukturális hátterének biztosítása (helyszín, termek, szükséges eszközök)
- A tanfolyami igények felmérése, a csoportok összeállítása
- A tanfolyamok ütemezésének, órarendjének elkészítése, figyelembe véve az igényeket és a rendelkezésre álló kapacitásokat
- Közreműködés a tananyagok, képzési programok előkészítésében
- Igény szerint, oktatókkal előre egyeztetve a tanfolyamokhoz kapcsolódó anyagok, munkafüzetek összeállítása, sokszorosítása
- A működéshez szükséges eszközök rendelkezésre állásának biztosítása
- A tanfolyamok minőségének folyamatos ellenőrzése, órák látogatása
- Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, ügyfélpanaszok kezelése
- Fejlesztési adatbázisok kezelése, karbantartása, fejlesztése
- A Felnőttképzési Törvény és egyéb jogszabályok által előírt nyilvántartások vezetése, az engedélyekben foglalt követelmények betartása és betartatása
- Kapcsolattartás a legfontosabb szakmai szervezetekkel, hatóságokkal (kamarák, Nemzeti Munkaügyi Hivatal)
Amit kérünk: - Pedagógiai egyetemi vagy főiskolai végzettséggel és három év felnőttképzési szakmai gyakorlattal rendelkezik, vagy
- Pedagógiai egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik és a felsőoktatási képzés során felnőttképzési ismeretekből a képzési és kimeneti követelményekben előírt legalább öt kreditpontot szerzett
(Felnőttképzési szakmai gyakorlatnak minősül a felnőttképzést folytató intézménynél munkaviszonyban vagy munkaviszony jellegű egyéb jogviszonyban eltöltött idő, továbbá a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény hatálya alá tartozó munkáltatónál - felnőttképzési tevékenységgel összefüggő munkakör ellátására - létesített kormánytisztviselői, köztisztviselői jogviszony.)
- B kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy egyetem
Szerződés típusa: Határozatlan