www.cvonline.hu

Tervtáros

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Szakmai feladatokat ellátó társaság

Tervtáros

munkatársat keres

A leendő munkatárs  feladatai:

  • Nyomtatott dokumentumok tartalmi feltárása HunTéka integrált könyvtári rendszerben
  • Részvétel hibafeltárásban, illetve lekérdezések, statisztikák készítésében
  • Tervtári megkeresések lebonyolítása
  • Részvétel a Társaság digitalizálási tevékenységében
  • Tájékoztatási feladatok
  • Állomány gondozása, rendezése

A leendő munkatárssal szemben támasztott követelmények:

  • szakirányú (felsőfokú könyvtárosi) végzettség
  • minimum 2-3 éves munkatapasztalat
  • HunTéka integrált könyvtári rendszer ismerete
  • Igényes munkavégzés
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • jó kapcsolatteremtő készség;
  • kreativitás, proaktivitás;
  • jó szervező- és problémamegoldó készség;
  • önállóság;
  • részletek iránti igényesség;
  • képesség több feladat egyidejű szervezésére

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SQL programnyelv ismerete
  • tervtári munkatapasztalat
  • építészet iránti érdeklődés
  • középfokú, aktív (szóbeli és írásbeli) angol nyelvtudás

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő