www.cvonline.hu

TERVTÁROS

  • A hirdetés 9 napja lejárt

A LECHNER TUDÁSKÖZPONT DOKUMENTÁCIÓS KÖZPONTJA TERVTÁROST KERES!

A LEENDŐ MUNKATÁRS FŐ FELADATAI LESZNEK:

  • A Dokumentációs Központ tervtári gyűjteményének feldolgozása, gondozása, kezelése
  • A tervtári gyűjtemény adatbázisának és nyilvántartásainak karbantartása, kezelése
  • Részvétel a Dokumentációs Központ nyilvános szolgáltatásának munkájában (ügyfelek tájékoztatása, kutatás)

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES KÉSZSÉGEK, KÉPESSÉGEK:

  • Felsőfokú könyvtáros végzettség
  • Önállóság, képesség több feladat egyidejű ellátására
  • Igényes munkavégzés
  • Jó monotónia-tűrés
  • Jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség
  • Büntetlen előélet

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Könyvtári adatbázisrendszerben való jártasság
    Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Ha szeretne egy újító, törekvő, mérnöki szellemiséggel átitatott közösségben dolgozni, és a pályázati feltételeknek is megfelel, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és a bruttó bérigényét is tartalmazó motivációs levelét a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Irattáros
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Könyvtáros
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű