www.cvonline.hu
Tervezőmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.08.25.
Hirdetés azonosító: 962306
lejárt

Győri partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Egyedi készülékek, célgépek fejlesztése, tervezése
  • Műhelyrajzokból 3D modellkészítés
  • Gyártás nyomonkövetése, támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki (gépészmérnöki) területen
  • Fémtechnológia, fémmegmunkálás széles körű ismerete
  • Minimum 3 éves tapasztalat a hirdetésben jelölt területen
  • Valamely 3D-s CAD rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Projektszemlélet, jó munkaszervezés, rugalmasság, kreativitás

Előnyök:

  • Oracle rendszer ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.