www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 695 napja lejárt

Tervezőmérnök #56
Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Feladatok:

  • Autóipari alkatrészek tervezése 3D-s tervezőrendszerben
  • 3D-s tervből 2D műszaki rajzok készítése
  • A termékhez szükséges tételjegyzékek, valamint egyéb dokumentációk, előírások készítése
  • A rajzok és dokumentációk SAP rendszerben történő rögzítése, kezelése
  • Az elkészült termékek feljesztési oldalról történő módosítása
  • Alkatrészek áttervezése

Elvárások:

  • Gépészmérnök diploma
  • 3D CAD rendszerben szerzett néhány éves tervezői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Struktúrált és célorientált munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Német nyelvtudás

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol