www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 720 napja lejárt

TERVEZŐMÉRNÖKÖT

keresünk Budaörsre autóipari termékeket gyártó multinacionális partnerünk számára.

Feladatok:

  • CAD tervezés, LED világítótestek tervezése;
  • mechanikai, optikai mérések készítése;
  • együttműködés a magyar és amerikai kollégákkal.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség;
  • minimum 2-3 év releváns tapasztalat;
  • Catia és Solidworks ismeret;
  • folyékony angol nyelvtudás (napi szintű kapcsolattartás az amerikai kollégákkal);
  • tanulékonyság, motiváltság.

Előny:

  • autóipari tapasztalat;
  • műanyag alkatrészek vagy világítótestek területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • fiatalos, lendületes csapat, nemzetközi kapcsolatok;
  • kihívásokkal teli feladatok;
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés ideje: rugalmas munkaidő-beosztás, napi 8 óra

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon a Jelentkezés" gombon keresztül, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát.

További információ cégünkről: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol