www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója,

nemzetközi autóipari partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hőtechnikai berendezések tervezése, fejlesztése,
  • A termék- és folyamat előírásoknak való megfelelőség biztosítása,
  • Vevői igények egyeztetésében való részvétel,
  • Termékfejlesztési projektek megvalósítása APQP irányelvek alapján,
  • Meglévő termékek költségoptimalizálási projektjeiben való részvétel.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Minimum 3 éves tervezésben szerzett tapasztalat,
  • Valamely 3D tervezőprogram ismerete,
  • Angol vagy német erős középszintű aktív nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Borsod megye déli része

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttér és szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő