www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 947 napja lejárt

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák
és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival
válaszokat biztosítunk korunk legégetőbb kérdéseire.

A Siemens Zrt II. Rákóczi Ferenc úti telephelye az
elosztó transzformátor gyártás magyarországi bázisa.
Gyárunk tevékenysége a transzformátorok tervezési,
gyártási és értékesítési folyamata.

Folyamatosan bővülő mérnök csapatunkba keresünk
olyan érdeklődő, nyitott gondolkodású kollégákat, akik
nem félnek szembenézni szakmai kihívásokkal.

Mik lesznek a feladataim?

A SIEMENS száraz (műgyanta szigetelésű) elosztó
transzformátor típusaira érkező vevői megrendelések
műszaki tisztázása, a rendelésnek megfelelő villamos
tervek készítése SIEMENS fejlesztésű
tervezőszoftverrel, költségoptimalizálás, gyártási
dokumentáció készítése a műszaki követelmények és a
gyártási technológia figyelembe vételével, továbbá:

  • Gyártási és termékdokumentáció írása és kezelése, hibaelemzés,
  • műszaki rajzok és leírások készítése,
  • szabványok és műszaki kiadványok nyomon követése,
  • kapcsolattartás és együttműködés a termelésért, a beszerzésért, a minőségbiztosításért és a rendelések adminisztrációjáért felelős területekkel.

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki főiskolai végzettség,
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás,
  • AutoCAD (pl. 2014) magabiztos ismerete,
  • irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete.

Előnyt jelent:

  • Erősáramú végzettség és/vagy gyakorlat
  • Villamosgéptervezői tapasztalat

A munkavégzés helye:

Siemens II Rákóczi Ferenc úti telephely, Csepel

Kontakt:
Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a pozíció
feltüntetésével a Jelentkezés gombra kattintva kérjük elküldeni.

 Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol