www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.05.
Hirdetés azonosító: 795179

Nagy múltú német mérnöki és tanácsadói profillal rendelkező partnerünk részére tervezőmérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Berendezések tervezése a gyártás részére, konstruktőri feladatok ellátása
- A termék változások követése és a változtatások határidőre való megvalósításának biztosítása
- Rendszeres egyeztetés a szállítókkal, a gyártással és a logisztikával
- Közreműködés új tervezési és gyártási koncepciók kidolgozásánál és bevezetésénél

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség gépészmérnöki vagy gazdasági mérnöki szakon
- Előny: gyártásban/autóiparban szerzett tapasztalat
- Gazdasági alapismeretek
- PÁLYAKEZDŐ vagy releváns szakmai tapasztalat
- Folyékony, tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Utazási költségtérítés
- Kihívást jelentő feladatok
- Előrelépési lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a