www.cvonline.hu

TERVEZŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 179 napja lejárt

A több mint 20 éve tevékenykedő Europort Kft. (Link megjelenítése ) legfontosabb tevékenysége a gyenge- és erősáramú hálózatok tervezése, kivitelezése. Olyan komplex tervezési feladatokat tudunk megoldani, amelyek magukba foglalják az előkészítő mérnöki tevékenységtől kezdve a tervezésen, a kivitelezésen keresztül a megvalósulási tervek készítéséig, valamint a projektek kulcsrakész átadásáig felmerült folyamatokat.

Jelenleg főképp vasúti távközlési tervezések végzésére keresünk villamosmérnök munkatársakat, Budapest I. kerületi munkahelyre, teljes munkaidőre, folyamatos foglalkoztatással a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Távközlési hálózatok, informatikai rendszerek tervezése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • AUTO CAD 3D, Microsoft szoftverek ismerete, magabiztos használata
  • Vállalati tapasztalat

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • vasúti távközlési gyakorlat
  • tervezői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, jó referenciákkal és megítéléssel rendelkező cég
  • korrekt, tapasztalattól függő bérezés
  • jó munkakörülmények

AutoCad 3D tapasztalattal rendelkező PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő