www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 295 napja lejárt

Szerszámtervezésben jártas, nagy tapasztalattal
rendelkező tervezőmérnök munkatársat keresünk, dinamikusan fejlődő csapatunkba.

Az Oerlikon Balzers és az Oerlikon Metco az Oerlikon Surface Solution szegmens tagjai. Az Oerlikon Balzers a világ egyik vezető beszállítója azon felületkezelő technológiák tekintetében, melyek jelentős mértékben
javítják mind a precíziós komponensek, mind a fém- és műanyagfeldolgozó ipar szerszámainak teljesítményét és teherbírását. Az Oerlikon Metco bevonatmegoldásokkal és ehhez kapcsolódó eszközökkel javítja a felületek minőségét. A Surface Solution / Felületkezelő Megoldások / szegmens egy olyan dinamikusan növekvő hálózatot működtet, melynek több mint 145 létesítménye és több mint 140 bevonatozó központja van 36 országban.

Az Oerlikon Metco partnerei javát szolgálva egyedülállóan széleskörű felületkezelő technológiákkal, eszközökkel, anyagokkal és szolgáltatásokkal javítja a felületek minőségét. Dinamikusan növekvő, több mint 40, világszerte elhelyezkedő létesítményeinek hálózatán keresztül az Oerlikon Metco olyan iparágakat szolgál ki, mint például a repülés, az áramfejlesztés, az autó-, olajés
gázipar, illetve ipari és más speciális piacokat egyaránt.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült Királyságban és Magyarországon látja el.

Csatlakozzon hozzánk, s legyen része jövőorientált, nemzetközi csapatunknak!

Feladatok

  • A (vezető) tervezőmérnök által készített tervek részletezése- szerszámtervek készítése, a szerszámokban rejlő problémalehetőségek lokalizálása
  • Részletes rajzok és rajzösszeállítások, a felhasznált anyagok és a kapcsolódó regisztráció elkészítése
  • Rajzcsomagok kiadása és rendelések előkészítése
  • Új szerszámok rajzaihoz kapcsolódó munka-3D-s modellek tervezése és részletezése
  • Szerszámok rajzainak kiadása és regisztrációja
  • Már meglévő szerszámrajzok felülvizsgálata és módosítása
  • Kommunikáció a technikai támogató osztállyal, a termeléssel és a minőségbiztosítással a szerszámtervek kapcsán, a szerszámkészítő részleggel, a beszerzéssel és a vezető tervezőmérnökkel- együttműködés és napi munka a Magyar és a Holland anyacéggel
Elvárások

  • Egyetemi, gépészmérnöki végzettség
  • Többéves tervezői tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Szerszám tervezésben szerzett több éves tapasztalat
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudással rendelkezik - írásban és szóban egyaránt
  • Van tapasztalata a tervezői szoftverhasználat terén: az Unigraphics 3D CAD ismerete előnyt jelent
  • Ismeri a mérőműszerek használatát (tolómérő, stb.)
  • ISO9002 ismerete előnyt jelent

Jelentkezését Angolul, e-mailen keresztül várjuk.

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Debrecen
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol