www.cvonline.hu

TERVEZŐMÉRNÖK

Miskolci telephelyű multinacionális cég munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Az új munkatárs feladatai:

  • alkatrész- és szerszámtervezés, rajzkészítés Creo CAD rendszer használatával,
  • szerszámtervezés automatizálásához szükséges rendszer fejlesztése, tervezési és gyártási folyamat standardizálása,
  • gyártáshoz szükséges dokumentációk készítése és aktualizálása,
  • gyártás közben felmerülő problémák megoldása,
  • kapcsolattartás a külföldi megrendelőkkel.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú műszaki (gépészmérnök) végzettség,
  • parametrikus CAD rendszer vagy rendszerek ismerete,
  • szerszámtervezési tapasztalat Creo CAD rendszerben előnyt jelent,
  • nagyfokú munkabírás, stressztűrő képesség,
  • jó problémamegoldó készség, műszaki gondolkodásmód,
  • aktív angol nyelvtudás.

Amit kínál a cég:

  • nemzetközi munkakörnyezet, szoros kapcsolat a cég külföldi telephelyeivel,
  • versenyképes jövedelem,
  • a megtervezett szerszám gyártása a cég helyben lévő üzemében lehetőséget ad arra, hogy közvetlen visszajelzés érkezzen a szerszám gyárthatóságáról és teljes legyen az alkotás folyamata.

A beilleszkedés és a szükséges ismeretek megszerzésének biztosítéka a kulturált környezetben működő lendületes, tapasztalt tervezői csapat. Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén