www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.08.24.
Hirdetés azonosító: 1071449

Feladatok:

  • 3D-s modellek készítése a meglévő igények alapján CAD szoftverek használatával.
  • Tervezési munkák felmérésében, kapcsolattartás a megrendelővel.
  • Együttműködés a projektvezetővel és a dokumentátorokkal.

Elvárások:

  • Gépész vagy mechatronikai mérnök végzettség;
  • Inventor ismerete;
  • CAD programok ismerete;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Ambiciózus;
  • Kreatív;
  • Rugalmas;
  • Önálló munkavégzésre képes.

Előny:

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • B - kategóriás jogosítvány.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Előre lépési, fejlődési lehetőség;
  • Bejárás támogatása;
  • Fiatalos légkör;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Stabil háttér.

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. keres munkavállalót tervezőmérnöki munkakör betöltésére győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fent említett email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1628-as referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a fent megadott telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő