www.cvonline.hu

TERVEZŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Miskolci telephelyű, amerikai tulajdonú cég versenyképes fizetéssel munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Az új munkatárs feladatai:

  • alkatrész/szerszámtervezés, rajzkészítés Creo CAD rendszer használatával
  • gyártáshoz szükséges dokumentációk készítése
  • gyártás közben felmerülő problémák megoldása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • nagyfokú munkabírás, stressztűrő képesség
  • jó problémamegoldó készség, műszaki gondolkodásmód
  • előny: angol nyelv társalgási szintű ismerete

A beilleszkedés és a szükséges ismeretek megszerzésének biztosítéka a kulturált környezetben működő lendületes, tapasztalt tervezői csapat. Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő