www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Blue Business Interior, is a “spaceware company” – with a young, dynamic team - acts in B2B high value, premium project and consultative sales segment, creating “Inspiring Workspaces”.
Blue continuously innovates and is today one of the Hungarian market leader, having more than 400 multinational customers from a variety of business sectors who trust them for their office space projects. As a continuous development they are looking for a position of:

(B2B high value, premium office interior project segment)

(Budapest)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Változatos irodatér tervezési feladatok, amik segítenek jobbá tenni az emberek életét az irodában.

Mit tudunk nyújtani számodra?

  • inspiratív, modern munkakörnyezetet
  • fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzést
  • folyamatos tanulást, fejlődési lehetőséget
  • a világelső Steelcase kutatásainak eredményét, módszertanát
  • azonnali kezdést
  • versenyképes jövedelmet

Mit várunk tőled?

  • tervező mérnöki szakirányú végzettséget, műszaki szabvány- és anyagismeretet
  • legalább két éves tapasztalatot tértervezésben, belsőépítészeti tervezésben
  • angol nyelvtudást (tárgyalási szintűt)
  • AutoCAD-ben szerzett gyakorlatot
  • légy vidám, pozitív személyiség
  • légy szenvedélyes és pontos a munkádban
  • légy nyitott a tanulásra, fejlődésre
  • szívesen dolgozz önállóan és csapatban egyaránt

További infó: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése
Jelentkezés: kizárólag fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, portfólióval az alábbi elérhetőségeken.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol