www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 323 napja lejárt

 Gyártmányaink tervezéséhez

tervezőmérnököt

keresünk!

Ha szereted az autókat, szeretnél egyedi, különleges járműveket tervezni, nálunk kiélheted a benned szunnyadó kreativitást! Olyan csapattagot keresünk, aki megbízható, önálló, precíz, gyors, sokrétű és nem retten meg a különleges feladatoktól sem.

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Egyedi járművek, járműfelépítmények tervezése
  • 3D modellépítés, műhelyrajz készítés
  • Projekt felügyelete/követése tervezéstől a kivitelezésen át az átadásig, gyártás támogatása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • kereskedelmi anyagok listáinak elkészítése

Te vagy a mi emberünk ha:

  • AutoCAD tervezői rendszer ismeretével rendelkezel
  • az Office programokat felhasználói szinten kezeled
  • önállóan megy a projektvezetés és projekkövetés
  • rugalmas és kreatív vagy
  • megfelelő az angol vagy német nyelvtudásod, írásban és szóban egyaránt
  • gépészmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 éves tapasztalat
  • Plusz pont ha az alábbi képességek, ismeretek birtokában vagy:
    • Absztrakciós, modellalkotó és konkretizáló képesség
    • Fémtechnológia, fémmegmunkálás ismerete
    • egyéb tervezői programok ismerete

Amit mi kínálunk:

  • színvonalas, alkotó szakmai munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • biztos, hosszútávú munkahely

Ha úgy érzed, Te vagy a megfelelő jelölt, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre!

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő