www.cvonline.hu

TERVEZŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 639 napja lejárt

HIT-s minősítéssel rendelkező távközlési tervező villamosmérnök munkatársakat keresünk, Budapest, I. kerületi munkahelyre napi teljes munkaidős, folyamatos foglalkoztatással.

Feladatok:

  • Távközlési hálózatok, informatikai rendszerek tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • AUTO CAD 3D,Microsoft szoftverek ismerete, magabiztos használata
  • Lehetőleg kommunikációs angol nyelvtudás
  • Vállalati tapasztalat
  • Kreativitás, proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol