www.cvonline.hu

Tervezőmérnök

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Partnercégük a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői igények alapján terméktervezés
  • Az egyedi tervek elkészítését követően a termékek gyártásának támogatása
  • Gyártássegítő fejlesztések bevezetése
  • Fejlesztési központtal rendszeres kapcsolattartás
  • Határidők pontos betartása

Elvárások:

  • Gépészmérnök, vagy Villamosmérnök végzettség
    • 1-2 éves szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • CAD szoftver ismerete
    • Angol nyelvtudás, francia nyelvtudás előnyt jelent
    • Jó kommunikációs képesség
    • Időbeosztási képesség
    • Precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Gyöngyös
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő