www.cvonline.hu
Tervezőmérnök (Referenciaszám: PJ3480)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.12.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 917538
lejárt

Stabil hátterű, fémszerkezet-gyártó partnercégünk gyártmánytervezési területére keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Tervezőmérnök - Heves megye

Feladatok:
- Vasúti és egyéb felépítményi szerkezetek, vevői követelményeknek megfelelő gyártmányok tervezése és fejlesztése

- A gyártmányok szükség szerint meghatározott fejlesztéseihez kapcsolódó kísérleti és tervezési tevékenységek dokumentált elvégzése
- A gyártmányokat érintő konstrukciós problémák megoldása, jobbító (újítási) javaslatok megtétele
- Új termék gyártásdokumentációs adatainak kezelése a termelésirányításai rendszerben (SAP MM)
- Gyártás, értékesítés és minőségbiztosítás támogatása

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség: gépészmérnök/ közlekedésmérnök/ közlekedésépítő mérnök
- Angol VAGY német folyékony, magabiztos nyelvtudás
- Tervezőprogramok felhasználói szintű ismerete: ProEngineer, AutoCAD
- Felelősségteljes munkavégzés, pontosság, elemző és problémamegoldó képesség
- Termelésirányítási rendszer ismerete előny

Amit partnercégünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, 13. havi fizetés, cafeteria, egyéb juttatások
- Hosszú távú, stabil munkahely

- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Munkavégzés helye: Gyöngyös

Kérem, küldje el részletes önéletrajzátKulcsár Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.