www.cvonline.hu
Tervezőmérnök (Referenciaszám: PJ2233)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.02.08.
Jelentkezési határidő: 2014.02.15.
Hirdetés azonosító: 492959
lejárt

Miskolci neves multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Tervezőmérnök

Feladatok:
- Autóipari alkatrészek tervezése 3D-s tervezőrendszerben
- 3D-s tervből 2D műszaki rajzok készítése
- A termékhez szükséges tételjegyzékek, valamint egyéb dokumentációk, előírások készítése
- A rajzok és dokumentációk SAP rendszerben történő rögzítése, kezelése
- Az elkészült termékek fejlesztési oldalról történő módosítása
- Alkatrészek áttervezése

Elvárások:
- Gépészmérnök diploma
- 3D CAD rendszerben szerzett néhány éves tervezői tapasztalat (szerszámtervezés, géptervezés, vagy bármilyen termék tervezése)
- Társalgási szintű német/angol nyelvtudás

Előny:
- Alumíniumöntési módszerekben való jártasság
- Műanyag alkatrészek fröccsöntési technológiájában való jártasság
- Fémmegmunkálási módszerekben való jártasság

Munkavégzés helye:
- Miskolc

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Egy dinamikusan fejlődő vállalat által nyújtott stabil munkahely
- Multinacionális környezetben szerezhető munkatapasztalat

Kérjük magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációs lapot válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc