www.cvonline.hu

Tervezőmérnök (mozgó alkatrészek)

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Cégjellemzők:
Megbízónk egyedi logisztikai megoldásokkal és termékek gyártásával foglalkozó vállalat, mely saját területén az egyik piacvezető. Jelenleg bővülő csapatában keres tervezőmérnök munkatársat.

A munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
• Rakodógépek, anyagmozgatók tervezése, fejlesztése
• Robbantott és összeállítási rajzok készítése
• Konstrukciós problémák feltárása, javítása
• Új applikációk fejlesztése, folyamatos termék és vizsgálati előírás fejlesztés összhangban a vevői, szállítói, szabványossági és gyártási igényekkel
• A gyártott termékek fejlesztése, változások kezelése
• Termék bevezetés támogatása mérnöki oldalról
• Termékfejlesztési dokumentációk kezelése, karbantartása
• A termékekkel kapcsolatos műszaki támogatás nyújtása a funkcionális területek számára
• Fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

Elvárások:
• Gépészmérnök végzettség,
• 3D tervezőprogram ismerete
• Hasonló (mozgó alkatrészek) területén szerzett tapasztalat,
• Erős középfokú szintű angol és/vagy német nyelvtudás előny,
• Magabiztos, határozott fellépés,
• Pontos, precíz munkavégzés
• Kiváló szervezési és kommunikációs készség.

Amit kínálunk:
• Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek,
• Nemzetközi projektekben való tapasztalatszerzési lehetőség,
• Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő vállalatnál,
• Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő