www.cvonline.hu

Tervezőmérnök (Jászkisér)

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV FKG Kft.
Tervezőmérnök

Helység
Jászkisér, Jászladányi út 10

Terület
Gépészet

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV  Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti
pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki  minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői
igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú  ellátásával.

Feladatok

  • A műszaki előkészítési és tervezési feladatokhoz, a műszaki  fejlesztéshez, beruházásokhoz szükséges konstrukciós tervek, kivitelezési rajzok, műszaki számítások előkészítése,  biztosítva a gazdasági szempontok figyelembevételét.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú (MSC) műszaki végzettség / Gépészmérnök vagy Közlekedésmérnök/

Előnyt jelent

  • 1-2 év tervezői szakmai tapasztalat,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • vasúti fékhengerek ismerete,
  • Creo Parametic(ProE) tervezői szoftver ismerete.

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatás,
  • alanyi jogú juttatás,
  • vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány.

2016.12.03

Bővebb felvilágosítást ad
Fodorné Hajdú Judit 06/30-471-6685

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Jászkisér, Jászladányi út 10
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Jász-Nagykun-Szolnok