www.cvonline.hu

Tervezőmérnök II. (közmű- és vízépítés tervezés)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.

Tervezőmérnök II.
(közmű- és vízépítés tervezés)

Budapest

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A pályavasúti szakterületek komplex fejlesztési, felújítási projektjei előkészítéséhez és megvalósításához szükséges műszaki tervezési feladatok elvégzése, szakterületi tervezés koordinálása.
  • A tervezési munkafolyamat nyomon követése, a szakági tervek összhangjának biztosítása megfelelő minőségben és a jóváhagyott idő és költségkeretek között.
  • Külső szerződések előkészítése.
  • A tervdokumentációk (papíralapú és digitális) tartalmi követelmények szerinti elkészítése, az elkészült tervek szakmai és minőségi megfelelésének ellenőrzése, szükséges műszaki-gazdasági elemzések elkészítése.
  • Tervszállítási határidők figyelemmel kísérése, azok teljesítésének biztosítása.
  • Projekt utókövetés tervezői támogatása, a kivitelezési koordinációkon a tervezői képviseleti feladatok ellátása a szakszerű kivitelezés segítése.
  • Projekt levelezés előkészítése. Koordinációs tárgyalások megszervezése.
  • Helyzetelemzések, beszámolók, előterjesztések készítése, a vezetők informálása.
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatósági iratok és egyéb kapcsolódó iratok, okmányok rendszerezett archiválása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki)
  • Szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság
  • 6 év szakmai gyakorlat

További információ
Kérjük a jelentkezési anyagában jelölje meg alapbér igényét.

2016. szeptember 24.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 0630/2388284

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest