www.cvonline.hu

Tervezőmérnök II (építész) (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Tervezőmérnök II (építész)

Helység
Budapest

Terület
Stratégia (befektetéskezelés, fejlesztés, forrásallokáció, nemzetközi kapcs.)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • MÁV épületek rekonstrukciós tervezésében, engedélyezési és kiviteli tervek készítésében való közreműködés, felelős
  • tervezők munkájának segítése, dokumentációk és tervezői költségvetések készítése, összeállítása
  • a tervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszíni adatgyűjtés

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • épületek tervezése terén szerzett legalább 5 éves tervezői gyakorlat
  • legalább É szintű építész tervezői jogosultság
  • magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek: Archicad, Word, Excel
  • precizitás, terhelhetőség, projektszemlélet
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés, csapatszellem
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent

  • vezető tervezői jogosultság
  • tervezői művezetési tapasztalat
  • AutoCAD ismeret
  • 3D látványtervező program használata

2017.12.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű