www.cvonline.hu

Tervezőmérnök I. (energia ellátás, térvilágítás tervezés)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.

Tervezőmérnök I.
(energia ellátás, térvilágítás tervezés)

Budapest

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A szakterület fejlesztési, átépítési, felújítási és kárelhárítási munkái előkészítéseként a megvalósításhoz szükséges tervezési feladatok határidőre történő önálló és koordinált ellátása.
  • Javaslatokat tesz műszaki alternatívákra, azokat a szakági összefüggéseivel komplexen végigviszi.
  • Elkészíti a mérnökár alapjául szolgáló méret- és mennyiség kimutatásokat.
  • Meghatározza a tervezési feladatok ellátásához szükséges adatszolgáltatások, adatbeszerzések, elemzések körét, határidejét.
  • Tervezői művezetés, előre nem látható körülmények miatti helyszíni intézkedés kivitelezés során.
  • A szakterületét érintően a véleményezésre, ill. jóváhagyásra benyújtott tervdokumentációk, megvalósulási tervek elektronikus, szerkeszthető formátumban történő archiválása.
  • Tevékenységével összefüggésben közreműködik tervei engedélyezési eljárásában, a MÁV Zrt. felújítási és beruházási gördülő tervezési folyamatában, biztosítja a szükséges információkat a megfelelő döntések meghozatala érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki)
  • Szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság
  • V - Építményvillamossági tervezés
  • 5 év szakmai gyakorlat

További információ
Kérjük a jelentkezési anyagában jelölje meg alapbér igényét.

2016. október  27.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 0630/2388284

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Energetika / Villamosság, Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest