Tervezőmérnök I. (energia ellátás, térvilágítás tervezés) – Budapest

  • A hirdetés 273 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Tervezőmérnök I. (energia ellátás, térvilágítás tervezés)
Budapest

Helység:
Budapest
Terület:
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Főbb feladatok:

  • A szakterület fejlesztési, átépítési, felújítási és kárelhárítási munkái előkészítéseként a megvalósításhoz szükséges tervezési feladatok határidőre történő önálló és koordinált ellátása.
  • Javaslatokat tesz műszaki alternatívákra, azokat a szakági összefüggéseivel komplexen végigviszi.
  • Elkészíti a mérnökár alapjául szolgáló méret- és mennyiség kimutatásokat.
  • Meghatározza a tervezési feladatok ellátásához szükséges adatszolgáltatások, adatbeszerzések, elemzések körét, határidejét.
  • Tervezői művezetés, előre nem látható körülmények miatti helyszíni intézkedés kivitelezés során.
  • A szakterületét érintően a véleményezésre, ill. jóváhagyásra benyújtott tervdokumentációk, megvalósulási tervek elektronikus, szerkeszthető formátumban történő archiválása.
  • Tevékenységével összefüggésben közreműködik tervei engedélyezési eljárásában, a MÁV Zrt. felújítási és beruházási gördülő tervezési folyamatában.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki)
  • szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság V - Építményvillamossági tervezés
  • 5 év szakmai tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2017.01.19.

Bővebb felvilágosítást ad:
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő