Magas műszaki tartalmú kisvállalkozás keresi új munkatársát bővülő csapatába

TERVEZŐMÉRNÖK

 (HF 9-6699)

 pozícióba.

 Feladat:

  • A vevői igények alapján tervezési feladatok elvégzése,
  • Műszaki előtervezés,
  • Kiviteli tervek elkészítése,
  • A kivitelezésnél a projekt műszaki vezetése (esetenként ki is kell járni a helyszínre).

Elvárások:

  • Felsőfokú Épületgépész vagy Gépészmérnök végzettség,
  • Tervezésben szerzett tapasztalat,
  • Atomerőműi tapasztalat előnyt jelent,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, szakmai fejlődés,
  • Versenyképes anyagi juttatások,
  • Biztos háttér.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar önéletrajzát küldje a „HF 9-6699"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése