Megbízható, automatizált berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Tervezőmérnök (gépészmérnök / villamosmérnök)

(HF 11-7426)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egyedi célgépek gépészeti vagy villamos tervezése,
  • Aktív részvétel az ajánlatadás, tervezés, gyártás és beüzemelés szakaszaiban is,
  • Alkalmanként vidéki/külföldi 1-2 napos helyszíni beüzemelés.

Elvárások:

  • Tervezésben vagy gyártósor üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség,
  • Valamelyik tervezőszoftver ismerete (előny: villamosmérnök esetén: Eplan, gépészmérnök esetén: Inventor,
  • Angol vagy német nyelvtudás (elegendő írás és olvasás szintjén).

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Esetenként külföldi munkavégzés,
  • Kiemelkedő bérezés.

Munkavégzés helye: Veszprém megye,
Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a HF 11-7426”-es referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése