www.cvonline.hu

Tervezőmérnök - gépész

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Külföldi tulajdonú, elektromos berendezéseket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat a következő területre:

TERVEZŐMÉRNÖK - GÉPÉSZ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Villamos kapcsoló-berendezések mechanikai tervezése a vonatkozó szabványok és vevői specifikációknak megfelelően.
Szoros együttműködés a helyi gyártó-és tesztcsapattal, illetve a külföldi mérnökségekkel.
Részletes gyártási tervdokumentáció kidolgozása és anyaglista összeállítása a gyártási és kivitelezési munkákhoz
Részvétel a projektek gyári próbáján, átvételénél

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

1-2 éves gyártásban, tervezésben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki diploma
Kommunikációs angol nyelvtudás elvárás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Kecskemét vonzáskörzete

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1001 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Pest
Bács-Kiskun
Csongrád
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő