www.cvonline.hu

Tervezőmérnök (geotechnika) - Budapest

  • A hirdetés 1280 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és beruházási főigazgatósága munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Talajvizsgálati jelentések, geotechnikai tervek készítése.
  • A tervezéshez szükséges helyszíni feltárások elvégzése, szervezése, talajmechanikai labor munkájának koordinálása.
  • Kapcsolattartás egyéb szakági tervezőkkel, a megbízó képviselőivel, hatóságokkal, szakhatóságokkal.

Követelmények:

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (egyetemi/főiskolai szintű építőmérnöki diploma)
  • szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, GT-T tervezői jogosultság
  • magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek: MS Office, AutoCad, Plaxis programok
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • 5 év szakmai gyakorlat

 Munkavégzés helye:

2013.12.30

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges