www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1042868
lejárt

Karrier az Audinál

Tervezőmérnök - Digitale Fabrik

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyártástechnológia-tervezés - ahogy a neve is mutatja - a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el az a több ezer motor és autó, amelyek az Audi Hungariát a világ legnagyobb motorgyárává teszik.

Az üzem- és funkcióbiztos működése, a különféle hibák analizálása és kiküszöbölése a mindennapi munkafolyamatokhoz elengedhetetlen. A gyártástechnológia-tervezés komplex és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul: az öntészeti technológiák, a megmunkálás, a motorszerelde, a szerszám- és szériagyártás, a logisztika, a minőségbiztosítás, a karbantartás, a fejlesztés és a projektmenedzsment futnak itt össze.

A gyártástechnológia-tervezésen belül a tervezésirányítás terület foglalkozik a digitális gyárral is, amely a digitális modelleket, módszereket és szerszámokat összekapcsoló hálózat gyűjtőfogalma, többek között magába foglalja a szimulációt és a háromdimenziós megjelenítést, amelyeket egy folyamatos adatmenedzsmenttel integrálnak. Cél a valós gyár struktúrájának, folyamatainak és erőforrásainak teljeskörű tervezése és kiértékelése.

Feladatok

  • Gyártóterületek szakmai támogatása
  • 3D-s modellek előállítása
  • Tervvariációk és felállítási tervek készítése
  • Központi kommunikációs partner a rendszer többi felhasználójával illetve a gépgyártó cégekkel, tapasztalatcsere és tudásmegosztás biztosítása
  • Beszállítók által készített 3D-s modellek ellenőrzése és a rendszerbe integrálása
  • A szakterületre érkező új, illetve kilépő kollégák IT jogosultságigényléseinek koordinációja
  • A munkavégzés biztosításához szükséges informatikai eszközök beszerzése, használatának támogatása
  • Aktív kommunikáció az IT és a szakterület között
Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • CAD programokkal szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • Érdeklődés és nyitottság az IT-Innovációk iránt
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kapcsolatteremtő képesség és csapatszellem
  • Komplex gondolkodás és precizitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kreativitás és problémamegoldó képesség
  • Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9350

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019