www.cvonline.hu

Tervezőmérnök áramellátási területre (Budapest)

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Vasúti 0,4 kV-os energiaellátás és térvilágítás, valamint vasúti biztosító berendezés és távközlési berendezés energiaellátásának tervezése,
  • A tervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszíni adatgyűjtés,
  • Kapcsolattartás egyéb szakági tervezőkkel, a megbízó képviselőivel, szakhatóságokkal.

Követelmények:

  • állami felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (egyetemi/főiskolai szintű villamosmérnöki diploma)
  • magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek: AutoCAD, Word, Excel, RELUX, vagy DIALUX világítástervező programok,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • mérnök kamarai tervezői jogosultság
  • szakterületen szerzett 5 év gyakorlat

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • idegen nyelv ismerete: angol vagy német
  • villámvédelmi tervezői jogosultság

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. április 7.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő