www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 942704
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk tagja az ausztriai központtal rendelkező HEAT GROUP vállalatcsoportnak, amely a gázipar, olajipar, vegyipar, környezetvédelem számára tervez és gyárt különböző berendezéseket. Az ausztriai és nagykanizsai irodákban gyakorlott tervezőmérnökök különböző gázipari, vagy egyéb technológiai folyamatokhoz terveznek berendezéseket, készülékeket. Sok esetben a HEAT GROUP cégei közösen valósítanak meg nagyberuházásokat, ill. azok berendezéseit. Megbízónk nagykanizsai telephelyén van a legnagyobb gyártási kapacitás, de a tervezési, kereskedelmi tevékenység is jelentős. Az alkalmazottak száma kb. 205 fő. A folyamatos beruházások eredményeként korszerű gyártóeszközök állnak rendelkezésre a széria- és az egyedi termékek gyártására.
Jelenleg nagykanizsai telephelyünkre az alábbi munkakörbe várjuk jelentkezését:

Tervezőmérnök

Feladatok:

- Típustervek feladatorientált áttervezése
- Nyomástartó berendezések szilárdsági méretezése program segítségével
- Új készülékek tervezése (szűrők, tartályok, hőcserélők stb.)
- A tervezett készülékek műszaki dokumentációjának elkészítése
- Ajánlati dokumentációk készítése
- Kapcsolattartás a cégcsoport tervezőivel és a gyártással

Elvárások:

Szakmai:

- Gépészmérnöki végzettség
- 3D tervezőprogram készség szintű ismerete
- Német vagy angol nyelvismeret
- Néhány éves tervezői, gépészeti szakmai tapasztalat

Személyes:

- Precíz munkavégzés, felelősségvállalás, terhelhetőség
- Kezdeményező készség
- Költségtudatos gondolkodás és cselekvés
- Együttműködő képesség
- Előnyt jelent a géptervezői végzettség, anyagismeret, Inventor ismeret

Munkavégzés helye:

-      Nagykanizsa

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zala