www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 475625
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk tagja az ausztriai központtal rendelkező HEAT GROUP vállalatcsoportnak, amely a gázipar, olajipar, vegyipar, környezetvédelem számára tervez és gyárt különböző berendezéseket. Az ausztriai és nagykanizsai irodákban gyakorlott tervezőmérnökök különböző gázipari, vagy egyéb technológiai folyamatokhoz terveznek berendezéseket, készülékeket. Sok esetben a HEAT GROUP cégei közösen valósítanak meg nagyberuházásokat, ill. azok berendezéseit. Megbízónk nagykanizsai telephelyén van a legnagyobb gyártási kapacitás, de a tervezési, kereskedelmi tevékenység is jelentős. Az alkalmazottak száma kb. 250 fő. A folyamatos beruházások eredményeként korszerű gyártóeszközök állnak rendelkezésre a széria- és az egyedi termékek gyártására.

Jelenleg a nyomástartó berendezések tervezéséhez keresünk megfelelő szakismerettel rendelkező kollégát

Tervezőmérnök

pozícióba.

Az egység bemutatása:

Megbízónk IBG Divíziója nyomástartó berendezések tervezésével, gyártásával foglalkozik, szoros együttműködésben a HEAT GROUP többi tagjával. Tevékenységünk sokszor nagyberuházások technológiai folyamataihoz kapcsolódik, ahol esetenként a teljes technológiát és a hozzá tartozó gépészeti, irányítástechnikai berendezéseket is vállalatcsoportunk biztosítja. Más esetben egy-egy részfolyamathoz kell megfelelő nyomástartó berendezést tervezni, gyártani partnereinknek. Jellemző termékek a hőcserélők, szűrők, szeparátorok, tartályok. Sok termékünknek van típusterve, amit a konkrét feladathoz kell átalakítani, méretezni. Más esetben új termék megtervezése is lehetséges. A tervezést 97/23/EC (PED), AD2000 Merkblätter, EN 13445, TEMA IX, ritkábban ASME követelmények szerint kell elvégezni. A méretezésekhez szoftverekkel rendelkezünk, a rajzokat AutoCAD-ben és Inventor-ban készítjük. A magyar és külföldi megrendelőkkel megfelelő munkakapcsolatot kell fenntartani a megrendelői igények maradéktalan teljesítése érdekében. A kommunikációt esetenként német, vagy angol nyelven kell megvalósítani.

Elvárások:

-    Felsőfokú műszaki végzettség (elvárt minimális végzettség: műszaki főiskola, vagy műszaki egyetem)
-    Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD, MS-Office)
-    Egy-két éves, tervezői, gépészeti szakmai tapasztalat
-    Középfokú német (vagy angol) nyelvtudás
Feladatok:

-    Nyomástartó berendezések szilárdsági méretezése
-    A típustervek feladatorientált áttervezése
-    A nyomástartó berendezések műszaki dokumentációinak elkészítése
-    Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a Heat GROUP tervezőivel
-    Előtervek készítése ajánlatkérésekhez
-    A vevők szakmai támogatása

Elvárt tulajdonságok:

-    Jó logikai képesség
-    Kezdeményező készség
-    Eredményközpontú gondolkodás
-    Jó kommunikációs készség
-    Együttműködő képesség
-    Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

-    Nagykanizsa

A munka ideje:

-    teljes munkaidő

A kezdés időpontja:

-    Amint lehetséges

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC