www.cvonline.hu

Tervező/Fejlesztőmérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 929073

Nemzetközi hátérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:

Feladatok:
  • szerkezeti elemek/egységek, fémipari eszközök megtervezése
  • gyártási dokumentációk, műhely rajzok elkészítése,
  • közreműködés a fejlesztések és gyártmány-koncepciók kidolgozásában,
  • kapcsolattartás a gyártórészlegekkel.
Elvárások:
  • szakirányú-, gépészmérnöki végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat,
  • Solid Edge program önálló, magabiztos használata,
  • német és/vagy angol nyelv társalgási szintű alkalmazása.
Előny:
  • fémipari tapasztalat
  • egyéb tervező programok ismerete
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • önálló munkavégzési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Csongrád megye
Kapcsolat:
Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szeged