www.cvonline.hu

Tervező

  • A hirdetés 911 napja lejárt

Kiállítás kivitelező, rendezvényszervező cég folyamatosan növekedő, fiatalos, energikus szervezetébe

TERVEZŐT

keres.

Feladatok:

  • árajánlatok, költségkalkulációk készítése
  • műszaki dokumentáció, kiviteli tervek, konszignációk, részletrajzok készítése
  • műszaki leírások, anyagkiírások összeállítása
  • látványtervek készítése
  • együttműködés a kivitelezés előkészítőivel, alvállalkozókkal, belső munkatársakkal
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • építészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat (árazási tapasztalattal!)
  • tervezőprogram (ArchiCAD, AutoCAD) magabiztos használata
  • internet, szövegszerkesztő, táblázatkezelő program felhasználói szintű ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (minimum középfok írásban és szóban)

Előny:

  • kiállítás tervezési/kivitelezési vagy belsőépítész tapasztalat
  • orosz nyelv ismerete előnyt jelent
  • 3D Max látványtervező, vagy egyéb látványtervező program ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Összetett, önálló munkavégzés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Stabil céges háttér

Kérünk, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, rövid, lényegre törő, fényképpel ellátott önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol