www.cvonline.hu

Tervező

  • A hirdetés 1236 napja lejárt

Távközlési iparban dolgozó fővállalkozó cég keres

 tervezőt

 budapesti munkahelyre

Feladatok:

  • távközlési építmények tervezése, tervrajzok, tervdokumentációk készítése
  • acél tartószerkezetek önálló tervezése (pl: antennatartók, berendezéstartók, kábellétrák stb.)
  • műszaki bejárások

Elvárások:

  • Építő mérnök végzettség
  • AutoCad ismeretek
  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • önálló munkavégzés
  • csapatjátékos

Előnyök:

  • távközlési szerkezetek tervezésében szerzett jártasság
  • statikus tervezői tapasztalat és/vagy jogosultság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Fényképes magyar nyelvű pályázatokat fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol