www.cvonline.hu

Tervező

  • A hirdetés 401 napja lejárt

2003 óta működő, folyamatosan bővülő SMHV Energetika Kft. aktív szereplője a villamosipari piacnak.
Fő tevékenységi körünk jelenleg a kis- és középfeszültségű hálózatok, közvilágítás és napelemes rendszerek tervezése, létesítése, üzemeltetése. Fogyasztói csatlakozók kiépítése, mérőcserével kapcsolatos tevékenység, mélyépítési és földmunkák végzése.

Jelenleg csapatunk bővítésére keresünk új munkatársat

TERVEZŐ

pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

FELADATOK:

1. Hálózattervezés

  • kis- és középfeszültségű, valamint közvilágítási hálózatok tervezése;
  • optikai hálózat tervezése;
    • helyszíni felmérések elvégzése, a megrendelő képviselőjével történő egyeztetése;
    • műszaki dokumentáció összeállítása;
  • kapcsolattartás a megrendelővel, beruházóval, önkormányzatok és közművek képviselőivel.

2. Közvilágítás-korszerűsítés tervezése

  • tervezési terület behatárolása;
  • közvilágítás felmérése a megrendelő igénye szerinti részletességben:
    • geometriai felmérés;
    • felmérendő terület behatárolása;
    • helyszíni felmérés;
    • adatbedolgozás (AutoCAD, MSO Excel)
  • kiviteli terv elkészítése (rajz, műszaki leírás, hálózati leltár, stb.);
  • esetenként éjszakai fénytechnikai mérések elvégzése, kiértékelése.

3. Fogyasztói csatlakozó tervezése

  • helyszíni felmérés előkészítése és elvégzése;
  • fogyasztói csatlakozók megtervezése;
  • csatlakozótervezés ügyintézése, nyilvántartása (közműegyeztetés, akadályközlések a tervezés részéről)

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú műszaki végzettség, villamosipari technikus / villamosmérnök végzettség ELŐNY (diploma nem elvárás)
  • villamosipari szakismeret
  • kötetlen munkaidő vállalása
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • valamilyen tervezőprogram (CAD) ismerete előny
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • teljesítményalapú jutalom
  • változatos feladatok, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Baranya
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő