www.cvonline.hu
Tervező technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 922322
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel, törökbálinti munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Acélszerkezetek (adótornyok) műszaki tervezése AutoCAD szoftverrel,
  • Műszaki rajzok és a kivitelezéshez szükséges számítások elvégzése,
  • Meglévő konstrukciók bővítésének, fejlesztésének megtervezése

Elvárások:

  • Építészeti vagy műszaki területen szerzett technikus végzettség (magasépítő-, hídépítő technikus, stb.),
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • AutoCAD haladó szintű használata,
  • Alapszintű angol nyelvtudás,
  • Pontosság, precizitás,
  • Komplex gondolkodás,
  • Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Lehetőség szakmai fejlődésre,
  • Irodai munkakörnyezet,
  • Törökbálintra a bejárás vállalati buszokkal biztosított Budapestről

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Törökbálint; Budapest, 11. kerület
  • Lehetséges kezdés: azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.