www.cvonline.hu

Tervező / szerkesztő

  • A hirdetés 988 napja lejárt

A PEKA BAU 2000 Kft. új munkatársat keres állandó

tervezői / szerkesztői

pozícióba, a Miskolci irodájába.

Elvárások:

  • Archicad program haladó szintű ismerete (2D, 3D)
  • Microsoft MS Office programok ismerete (Microsoft Excel, Word)
  • Képszerkesztő programok ismerete (pl.: Photoshop, Gimpshop, stb.)
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Építész-, építőmérnök vagy magasépítő technikus végzettség
  • Kreatívitás
  • Szakmai tapasztalat és gyakorlat

Előnyök:

  • Költségvetési program ismerete, költségvetések készítésében való gyakorlat
  • Műszaki ismeretek haladó szinten

Munkakör:

Olyan személyek jelentkezését várjuk, akik szívesen vesznek részt komplex építészeti, tervezési folyamatokban.

Feladatok:

  • Felmérések, kézi manuálék készítése
  • Felmérési bontási tervek készítése
  • Tervdokumentációk készítése engedélyezési és kiviteli terv szinten (tervezés és rajzolás)
  • Kapcsolattartás szakági tervezőkkel, megbízókkal
  • Egyeztetések, munkákhoz kapcsolódó ügyintézések

Lehetőségek:

  • Innovatív, fiatal csapattal való együttdolgozás
  • Tervezési és kivitelezési munkákban való komplex részvétel
  • Gyors fejlődési lehetőségek
  • Állandó, bejelentett 8 órás fix munkahely
  • Céges telefon

Munka:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Munkakezdés: 2015. Februártól
  • Munkavégzés helye: Miskolc belváros

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címre kérjük elküldeni.
Jelentkezési határidő: 2015. Február 06.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő