www.cvonline.hu

Tervező-Reklámgrafikus

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Magyar tulajdonú szépségipari vállalat szorgalmas és referenciával rendelkező kreatív munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szakmai katalógusok, prospektusok tervezése, tördelése, nyomdai előkészítése
  • Kreatív reklámgrafika (arculattervezés)
  • Csomagolás, címke tervezés
  • Logo, plakát, szórólap tervezés
  • oklevelek, molinók, reklámtáblák tervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Grafikusi végzettség vagy szakmai tapasztalat
  • Igényesség, stílusérzék
  • Stressz tűrő képesség
  • Önálló kreatív munkavégzés, precizitás
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Rugalmas személyiség, terhelhetőség

Munkavégzés helye:
Budapest IX.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címen lehetséges.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő