www.cvonline.hu

Tervező projekt értékesítő

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

tervező projekt értékesítő

munkakörbe BUDAPESTI munkavégzéssel.

 Feladatok

  • Telefonos kapcsolatfelvétel, beruházókkal, kivitelezőkkel, tervezőkkel
  • Új projektek felkutatása (közületek, szállodák, hotelek teljes wellness részlegének tervezése és kivitelezésének lebonyolítása)
  • Projektek nyilvántartása és kezelése
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Projekt árajánlatok önálló készítése
  • Megrendelések rögzítése
  • Projektek bonyolítása, nyomon követése, ellenőrzése
  • Társterületekkel való együttműködés
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Naprakész, mérhető értékesítési eredménye

Elvárások

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi végzettség előny)
  • Legalább 3 éves értékesítési vagy projekt bonyolítási tapasztalat  (wellness berendezések ismerete előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és gyors munkavégzésre alkalmasság
  • Nagyfokú precizitás, szorgalom
  • Lojális, megbízható személyiség, nagy munkabírással, stressz-tűrő képességgel
  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás
  • Jó szervezői és együttműködési képesség
  • Microsoft Word, Excel, illetve tervező program ismerete előnyt jelent (AutoCad, ArchiCad, TurboCad, stb.)
  • Műszaki érzék
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • bónusz
  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: BUDAPEST

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő