www.cvonline.hu

Tervező mérnök/technikus

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Iparágában piacvezető, prémium termékek tervezésével, és gyártásával foglalkozó nemzetközi hátterű megbízónk részére keresünk most szakembert

pozícióba.

Feladatok:

  • Termék alkatrészek és összeállítások kidolgozása a vállalati előírások, vázlatok és korábbi mintadarabok alapján, ProEngineer vagy CATIA V5 szoftverrel
  • Formai, gyárthatósági, szerelhetőségi és költségoptimalizálási elvárások betartása és ellenőrzése a társosztályokkal szorosan együttműködve
  • Műszaki rajzok és dokumentációk létrehozása és változtatása, tűrések meghatározása, tűrésláncok számítása a vonatkozó szabványok előírásainak megfelelően
  • Adatbázisok kezelése, új cikkszámok és darabjegyzékek létrehozása
  • Meglévő CAD és SAP darabjegyzék változtatások (CR) kezdeményese, koordinálása és bevezetése az ES&S osztállyal együttműködve
  • Applikációs mérnöki tevékenységek szakmai támogatása
  • Részvétel üzleti partnerekkel történő szakmai megbeszéléseken
  • Prezentációk, beszámolók készítése

Elvárás:

  • Főiskolai (BSC) gépészmérnöki vagy gépész technikusi végzettség
  • CAD rendszerek (ideális esetben Pro Engineer vagy CATIA V5) alkalmazásában szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagy hatékonyságú, céltudatos, és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő