www.cvonline.hu
Tervező mérnök/Konstruktőr
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.14.
Hirdetés azonosító: 1074790
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Nemzetközi Partnercégünk, mely célgépek tervezésével és gyártásával foglalkozik, lelkes, megbízható munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Mechanikus gépegységek, szerelősorok, présgépek, automata adagolóberendezések fejlesztése, tervezése
- gépszerkezeti egységek szilárdsági méretezése,
- hidraulikus és pneumatikus rendszerek illesztése a gépekhez,
- gyártáshoz szükséges műszaki dokumentációk előállítása, rajzkészítés,
- kapcsolattartás a vevőkkel és az anyavállalat német fejlesztőmérnökeivel, kísérődokumentációk készítése a kész gépekhez és üzembe helyezés a vevőnél.

Követelmények
- gépészmérnöki diploma,
- legalább egy 3D-s tervezői rendszer ismerete,
- szilárdságtan és mechanikai ismeretek,
- 3 év fejlesztési gyakorlat hasonló területen,
- minimum dokumentációs szintű nyelvtudás angol VAGY német nyelven

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Heves
Heves