www.cvonline.hu

Tervező mérnök

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Tervező mérnöki állás

Cégünkről:

Magyar tulajdonú tervező iroda, amely főként vegyipari gépészeti területen tevékenykedik és nyomástartó edények, berendezések, csővezetékek, kiszolgáló acélszerkezetek tervezése a fő profilja. Cégünk részt vett már számos nagyobb illetve kisebb komplex projektekben, rendszer tervezésekben nagy múltú olajipari és vegyipari cégeknek egyaránt, továbbá részt vesz autóipari szűrőberendezések komplett tervezésében.

Csapatunk bővülő piaci lehetőségei miatt keresi új fiatal, dinamikus munkatársát.

Tapasztalat:

  • tervezői területen eltöltött gyakorlat, előnyt jelent vegyipari gépészeti területen szerzett jártasság
  • CAD tervező szoftverek ismerete követelmény, AutoCad illetve Autodesk Inventor magabiztos önálló használata
  • Excel, Word ismerete
  • angol nyelv ismerete alapvető kommunikációs szinten, műszaki angol ismerete levelezések lebonyolításához

Feladat:

  • műszaki dokumentációk előkészítése illetve tervezési-engedélyezési dokumentációk készítése,
  • nemzetközi méretezési szabványok alkalmazása műszaki dokumentáció készítéshez (EN,AD, ANSI), és alapvető szilárdsági számítások elvégzése ezek alapján
  • tervezési munka előkészítése, anyagkiválasztások,
  • rajzi tervdokumentáció készítése, műszaki leírások elkészítése
  • tervezési fázisok megszervezése megrendelőkkel, amennyiben a munka megkívánja folyamatos kapcsolattartás
  • tervezési fázisban felmerülő műszaki problémák egyeztetése, megrendelőkkel illetve házon belül egyaránt
  • helyszíni egyeztetések, alkalmanként helyszíni felmérések tervezés előkészítéshez

Amit elvárunk:

  • rugalmas hozzáállás, precizitás, fegyelem
  • erős kommunikációs készség, szervezőkészség, önállóság
  • jó probléma megoldó képesség
  • csapatmunka
  • hajlandóság külföldre utazásra munkaügyben

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet, fiatal dinamikus csapat
  • fejlődési lehetőség mind anyagi mind szakmai területen
  • régióban kiemelkedő munkabér mérnöki területen

 Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol