www.cvonline.hu

Tervező mérnök

  • A hirdetés 794 napja lejárt

20 éves múltra visszatekintő, hosszútávú célkitűzésekkel rendelkező mélyépítési tervező iroda növekvő megbízásállományának kezelésére keres 12 fős csapatába

közmű tervezésben jártas

tervező mérnök

kollegát.

Feladatok:

  • Mérnöki projekt csoportban való tervező munka az alábbi tervezési területek valamelyikén:
    • szenny-és csapadékvíz elvezető hálózatok
    • használati-és tüzivíz hálózatok
    • kis-,közép-, és nagynyomású gázhálózatok, nyomásszabályozók
    • vízfolyások rendezése
    • szennyvíztisztító telepek gázhasznosítása
    • közműalagutak, műtárgyak

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség
  • Közműtervezésben való jártasság (minimum 1-2 év)
  • AutoCAD tervezőprogram és MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre, priorizálásra való képesség

Az állás betöltéséhez előnyként értekeljük:

  • tervező mérnöki besorolás Mérnök Kamarai igazolással
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, családias légkör
  • Biztos, stabilan növekedő vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő