www.cvonline.hu

Tervező mérnök

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

A holland TenCate Enbi magyarországi leányvállalata, mely vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, faxok, nyomtatók, valamint bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Termékminták tervezése, mintadarabok legyártása, gyártástechnológia kialakítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • AUTO CAD 2D, valamint INVENTOR 3D magas szintű használata
  • Kommunikációs német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • Termelő vállalati tapasztalat
  • Kreativitás, proaktív hozzáálás, önálló munkavégzés

Bérezés és juttatás: megegyezés szerint.

Jelentkezés: német és magyar nyelvű önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Kapcsolattartó: Haváné Bakos Leonóra

Ten Cate Enbi Kft., H-2651 Rétság, Ipari park 6.

Helyek Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német